Гніванська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад на посади директора Комунального закладу «Центр культури та дозвілля «Калина» та директора Комунального закладу «Гніванська піблічна бібліотека».

Вимоги до кандидатів:

     - наявність громадянства України;

      - наявність повної вищої освіти;

      - стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

     - володіння державною мовою; 

     - здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи від кандидатів на посади приймаються впродовж 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, з 06 лютого по 06 березня 2020 року включно.

Кандидати на посади можуть подавати документи на конкурс особисто або надсилати на поштову адресу Гніванської міської ради: м.Гнівань, вул. Соборна, 64, каб. 2, (за бажанням - додатково на електронну адресу е-mail: ofisrada64@gnivan-miskrada.gov.ua).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (04355) 3-43-35

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: 

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;

- відомості про наявність чи відсутність судимості; 

- копія документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту; 

- два рекомендаційні листи довільної форми; 

- мотиваційний лист довільної форми;

 - проєкт програми розвитку закладу культури на один і п’ять років, який буде публічно презентуватися на засіданні конкурсної комісії.

      Кандидати на посаду можуть надати інші документи, які, на їх думку, підтверджують їх професійні чи моральні якості.

 Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Фото без опису