В с. Могилівка завершено реконструкцію мережі нічного вуличного освітлення на площі Перемоги та вул. Першотравневій. Проведено заміну старих ламп на енергозберігаючі з їх встановленням на кожній опорі мережі енергопостачання (раніше вони були встановлені лише на кожній третій опорі). Така реконструкція ведеться в рамках реалізації Стратегії соціально-економічного розвитку Гніванської міської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

На изображении может находиться: ночь, небо и на улице

У Стратегії питання забезпечення належного освітлення населених пунктів громади, зокрема сільських, визначено пріоритетним. Гніванським міським головою Володимиром Володимировичем Кулешовим на реалізацію цього пріоритетного напряму розвитку громади поставлено завдання завершити будівництво нових мереж зовнішнього нічного освітлення усіх вулиць населених пунктів Гніванської міської ОТГ там, де вони відсутні та впродовж декількох наступних місяців забезпечити реконструкцію діючих ліхтарів. Реконструкція нічного освітлення площі Перемоги та вулиці Першотравневої є лише початком реалізації одного з стратегічних завдань розвитку громади.

На изображении может находиться: ночь, небо и на улице