У Гнівані представили нового очільника відділення поліції

Дата: 29.01.2020 15:07

Сьогодні, 29 січня, особовому складу Гніванського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області представили нового керівника. Ним став підполковник поліції Олег Швець, який до даного призначення очолював Козятинське відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області. Керівника представив т.в.о. начальника УОАЗОР ГУНП у Вінницькій області полковник поліції Андрій Ковальчук. Призначення відбулось в рамках ротації кадрів.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

Вітаємо Олега Петровича із призначенням та сподіваємось, що співпраця поліції та місцевої влади й надалі триватиме, бажаємо високих досягнень у роботі та конструктивного діалогу з особовим складом і громадськістю.

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и костюм

Також подякою за сумлінну працю, високий професіоналізм у виконанні своїх службових обов’язків, вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку в Гніванській ОТГ від Гніванської міської ради був нагороджений колишній керівник Гніванського ВП Володимир Василик.