Сьогодні 28 юнаків 2003 року народження з Гніванської ОТГ відповідно до ЗУ «Про військовий обов’язок та військову службу» будуть проходити прописку до призовної дільниці Тиврівського районного військового комісаріату.

На изображении может находиться: 15 человек, в том числе Альона Мельник, люди стоят и на улице

Попередньо спеціалістами військово-облікової справи та допризовної підготовки Гніванської міської ради на юнаків були сформовані особові справи.

У Тиврівській центральній районній лікарні хлопці пройдуть медичну комісію на придатність для проходження військової служби у Збройних Силах України. Для супроводу юнаків кожний навчальний заклад Гніванської ОТГ, в якому вони навчаються, призначив відповідальну особу, яка буде супроводжувати їх під час проходження медкомісії.

Як і завжди, Гніванська міська рада виділила кошти на перевезення юнаків в смт. Тиврів.

На изображении может находиться: один или несколько человек, небо, дерево и на улице