Депутати Гніванської міської ради виділили на боротьбу з поширенням коронавірусу 300 тис. грн!

Дата: 23.03.2020 08:57

Сьогодні за ініціативи міського голови відбулася позачергова сесія Гніванської міської ради, на якій основним питанням було виділення коштів на боротьбу з поширенням вірусу СОVID-19 (кошти будуть спрямовані на проведення профілактичних заходів - дезінфекція та інше). Ще 50 тис. грн виділено міській лікарні на потреби профілактики і 170 тис. грн на завершення ремонтних робіт в терапевтичному відділені. Також депутати прийняли рішення в разі потреби про можливість проведення сесії в дистанційному режимі. Сьогоднішнє засідання було проведено в глядацькій залі Гніванського БК з дотриманням депутатами правил безпеки карантину: маски та відстань один від одного. Міський голова сесію не закрив, адже в даній ситуації кожного дня можуть виникнути нові виклики, які потрібно буде нагально вирішувати. Бажаємо всім здоров`я!