Допомога Гніванському ВП від масок до нового автомобіля!

Дата: 23.03.2020 08:58

На сьогодні служби, які виконують свої професійні обов`язки повинні в першу чергу користуватися власними засобами захисту від інфекції! З проханням до міського голови про допомогу в забезпеченні правоохоронців такими засобами звернувся начальник Гніванського відділення поліції Олег Швець.Очільник міста організував меценатів та долучився сам до даної справи, тому питання із засобами було вирішено. На наступний день маски на суму 3000 грн були доставлені у відділення (допомогу надали А. Дрозд, В. Рудзик, Р. Блонський, В. Берещук, М. Берещук, В. Кулешов). Начальник відділення поліції подякував меценатам за допомогу.
"Дуже комфортно працювати з керівництвом громади, коли є розуміння питання і чітка організація виконання. Перш за все, дуже приємно, що завдяки Гніванській міській раді наш відділ має необхідний підрозділу новий автомобіль Рено-Дастор. Також є співпраця у напрямку допомоги з пальним, за що щиро дякую",- розповідає начальник поліції О.Швець.