Щодо випадку COVID-19 у Гніванській ОТГ

Дата: 02.04.2020 15:29

До міського голови та працівників міської ради, а також на електронну адресу міської ради надходить багато запитань щодо ситуації захворювання на масиві "СЗБ". Хочемо повідомити, що на сьогодні нам відомо тільки те, що в мешканця вул. Промислової згідно проведеного при госпіталізації експрес-тесту, виявлено вірус. Про це ми вже повідомляли. Вчора відповідно до цього спочатку у міську раду, а згодом за адресою проживання приїздила спеціалізована бригада Немирівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень для проведення обов’язкових дій згідно інструкції: оброблення місць можливого розповсюдження вірусу та встановлення кола осіб, які контактували з особою. Згідно процедури після попереднього позитивного результату проводяться лабораторні дослідження (ПЛР) відібраного у пацієнта матеріалу (з досвіду проведення уточнювальних досліджень на COVID–19 виявляється, що не всі випадки підтверджуються). Щодо даного випадку офіційного підтвердження або спростування ні в медичні заклади, ні в міську раду Гніванської ОТГ на даний час не надходило. Чекаємо офіційних результатів лабораторного дослідження, після чого зможемо остаточно повідомити Вас про ситуацію. Надіємося, що попередній результат не підтвердиться! Бажаємо здоров’я! Будьте обачними та дотримуйтеся правил карантину!