Добро переможе вірус!

Дата: 02.04.2020 15:31

У період карантину у зв’язку із поширенням COVID-19 найбільш вразливі верстви населення потребують сторонньої підтримки та допомоги. У нашій громаді є багато небайдужих людей, які завжди приходять на допомогу у скрутний для інших час. Соціальний працівник Гніванського центру соціальних послуг «Джерело» Ніна Тішкова, яка обслуговує територію сіл Могилівки та Демидівки, розповіла, що місцевий житель, депутат міськради, меценат Володимир Прідолоба надав 15 тисяч гривень, за які було придбано 30 продуктових наборів для мешканців сіл Могилівка та Демидівка, а саме: одиноким людям похилого віку, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям. Мешканці громади щиро вдячні Володимиру Михайловичу за таку турботу в такий нелегкий час.

Добро переможе вірус!