Відбулося чергове засідання виконкому міської ради

Дата: 29.04.2020 09:51

28 квітня у приміщенні Гніванської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету, на порядок денного якого було винесено ряд медичних, фінансових, юридичних, земельно-будівельних та інших питань. Основними з яких були: робота з попередження розповсюдження COVID-19 на території Гніванської ОТГ; внесення змін до розпису бюджету Гніванської ОТГ та виділення коштів; виділення громадянам одноразової грошової допомоги; надання дозволу на виготовлення ПКД з капремонту опалювального пункту з заміною тепломережі ДНЗ №4; надання дозволу на видалення дерев тощо.

На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Володимир Кулешов, люди сидят, офис и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит

Більш детальну інформацію про всі проєкти рішень виконкому ви можете дізнатись на офіційному сайті Гніванської ОТГ у розділі "Офіційні документи" за посиланням https://gnivan-miskrada.gov.ua/docs/?type=1738&conv=0&sess=0&number=&from_date=&title=&filter=y .

На изображении может находиться: Viktor Purdyk и Сергей Дуб, люди сидят, офис и в помещении