Станом на ранок 4 травня, після закінчення роботи над нічною «порцією» ПЛР тестів, на території області підтверджено вже 448 випадків захворювань на коронавірус.

Нет описания фото.

На жаль, ми не можемо зафіксувати зниження захворюваності, поки що!

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у:

м. Вінниці – 210,

Калинівський район – 72,

Вінницький – 26,

Тростянецький – 16,

Гайсинський, Погребищенський по 13

Барський, Немирівський по 10,

Козятинський, Літинський, Жмеринський по 9,

Томашпільський 8,

Тульчинський, Хмільницький, Ямпільський, Муровано-

Куриловецький, Липовецький по 5,

Оратівський, Чернівецький, Крижопільський, Тиврівський райони та у м. Могилів-Подільському по 3,

Іллінецький 2,

м. Ладижин 1.

Всього на даний час в лабораторіях області вже протестовано 8691 зразок матеріалу.

На даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру є в наявності діагностичних тест-систем для дослідження матеріалів методом полімеразної – ланцюгової реакції на 20 400 осіб.

Ми підсилюємо кількість тестувань медичних працівників закладів області. Особливий фокус будемо приділяти медпрацівникам екстреної медичної допомоги і приймальним відділенням наших лікарень.

Джерело: офіційна сторінка в мережі Фейсбук

Владислава Скальського