Станом на 11.00 годин 26.05.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 1316 підозр на COVID-19. У 910 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 71 дитини (місто Вінниця – 48, Вінницький район – 5, Гайсинський район - 4, Барський, Липовецький, Хмільницький райони – по 2, Жмеринський, Калинівський, Літинський, Могилів-Подільський, Немирівський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині).

Зареєстровано 15 летальних випадків  від  ускладнень викликаних  коронавірусною хворобою  у дорослих (місто Вінниця – 7, Вінницький район – 3, Калинівський район – 2, Козятинський, Літинський, Чернівецький райони по одному випадку).

Одужало 486 осіб (в тому числі 36 дітей, 157 медичних працівників), з них по місту Вінниця 243 особи, повторне лабораторне дослідження не виявило коронавірусу в організмі.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 26 адміністративних територіях (місто Вінниця - 521, Калинівський район - 75, Вінницький район - 52, Жмеринський район - 43, Тиврівський район – 21, Тростянецький район – 19, Барський, Літинський райони – по 17, Могилів-Подільський район - 15, Гайсинський район - 14, Козятинський,  Погребищенський та Хмільницький райони – по 13, Немирівський,  Липовецький та Томашпільський райони – по 11, Ямпільський район – 7, Чернівецький район – 6, Іллінецький,  Муровано–Куриловецький, Оратівський, Тульчинський райони - по 5, місто Ладижин, Бершадський  та Крижопільський райони - по 3, Шаргородський район – 2.

Джерело: ДУ "Вінницький обласний

лабораторний центр МОЗ України"