Розпочато роботи із облаштування бордюрів та підготовки основи для подальшого асфальтування площі Перемоги в с. Могилівка. Роботи планують виконати спільними зусиллями, тобто за меценатські та бюджетні кошти.ТОВ "Демидівський граніт" надасть майже 300 тонн щебеневої продукції для вирівнювання основи під асфальт. Бордюри та цемент придбав депутат Гніванської міської ради, постійний меценат Володимир Прідолоба. ТОВ "Інтер Віас Україна" (асфальтний завод) надасть 100 тонн асфальту. Оплату робіт із встановлення бордюрів, вирівнювання основи, асфальтування площі, а також придбання частини асфальту візьме на себе міська рада.

На изображении может находиться: на улице и природа

Нагадаємо, що нещодавно працівники Могилівської філії КЗ "ЦКД "Калина" та місцеві активісти власними силами облагородили квітники, які розташовані на площі, а також висадили зелені насадження. Після завершення робіт площа набуде привабливого вигляду та стане окрасою села. Дякуємо усім тим, хто долучається до робіт. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити набагато більше!

На изображении может находиться: небо, дерево и на улице