Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у розрізі районів

Дата: 21.07.2020 14:07

Станом на 11.00 годин 21.07.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 3519 підозр на COVID-19. У 2330 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 199 дітей (місто Вінниця - 109,Вінницький район - 15, Хмільницький район - 12, Немирівський район - 7, Жмеринський та Козятинський райони по - 6, Калинівський, Тиврівський, Погребищенський та Шаргородський райони по 5, Гайсинський, Липовецький ,Тростянецький райони - по 4, Барський, Бершадський, Крижопільський та Літинський райони - по 2, Томашпільський, Тульчинський, Могилів-Подільський, Чернівецький райони - по 1 дитині).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 27 адміністративних територіях: місто Вінниця - 1270, Вінницький район – 163, Жмеринський район – 115, Калинівський район - 98, Хмільницький район - 88, Тиврівський район – 74, Тростянецький район – 54, Шаргородський райони -51, Мог.Подільський - 50, Козятинський-46, Погребищенський район - 45, Бершадський район-44, Немирівський район - 32, ,Літинський район - 31, Липовецький райони - 26, Крижопільський – 23, Барський район - 21, Тульчинський район - 20, Гайсинський район-19, Томашпільський район - 16, Іллінецький та Ямпільський райони по - 9, місто Ладижин та Чернівецький район - по 7, Муровано-Куриловецький район - 6, Оратівський район - 5, Чечельницький район - 1.