Вшанування пам'яті земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2020 14:20

Вже другий рік поспіль відповідно до Указу Президента України 29 серпня українці відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.

На изображении может находиться: 1 человек, растение, цветок, дерево, на улице и природа

Сьогодні, напередодні пам’ятного дня, керівництво міста поклало квіти до могил земляків та хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які будучи на передовій в зоні АТО, боронили наш спокій і мир. Вшанувати пам'ять полеглих воїнів прийшли батьки, діти та рідні.

Олександр Вапняр, Михайло Лисак, Роман Крисько, Микола Корчак, Петро Шептицький, Олексій Тишко, Анатолій Дрозд – ваші імена назавжди залишаться в нашій пам’яті!