Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 1 вересня:

Дата: 01.09.2020 14:19

?? За минулу добу захворіло 2088 осіб, з них 104 дитини та 101 медпрацівник.
Госпіталізовано 391 людину. За останню добу в Україні зафіксовано 48 летальних випадків, одужали 688 пацієнтів.

На изображении может находиться: 1 человек, на улице

?? Загалом за добу здійснено 42 068 тестувань, з них 22 627 досліджень методом ПЛР, а також 19 441 методом ІФА.

?? Найбільше нових випадків COVID-19 зареєстровано в Харківській (262), Одеській (211), Львівській (193), Тернопільській (180), Івано-Франківській (169), Чернівецькій (117) областях та в місті Києві (176).

?? Одним з пріоритетів МОЗ є реформування медичної освіти, без чого неможливе реформування системи охорони здоров’я загалом. Адже саме від знань та кваліфікації лікаря, здобутих під час навчання, залежить життя та здоров’я пацієнта.

?? Сьогодні в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця відбулося засідання вченої ради щодо подальшого плану боротьби із COVID-19 та організації процесу навчання під час пандемії. Це єдиний медичний університет, акредитований Міжнародною федерацією медичної освіти. Сьогодні в освітньому закладі навчаються близько 14 тисяч студентів.

?? Міжнародна інтеграція та інноваційні процеси у вищій медичній школі України сприяють підвищенню її престижу на світовій арені. В медичних університетах України навчається близько 61 тисячі студентів, з яких майже 21 тисяча – іноземні студенти зі 127 країн світу.