Оголошуємо конкурс на краще фото краєвидів та пам’яток нашого міста. Конкурс триватиме з 02.09.2020 по 18.09.2020 р.

Організатори конкурсу:

КЗ "Центр культури та дозвілля "Калина" та Гніванська міська рада. За особистої підтримки міського голови Кулешова В.В.

1.Голова орг. комітету: директор КЗ "ЦКД "Калина" - Пантя А.П.

2.Орг. комітет: художній керівник Гніванського БК – Петлик О.Ю., режисер КЗ "ЦКД "Калина" - Журавльов С.Г.

2. Мета конкурсу:

1. Міський фотоконкурс «Я люблю своє місто» проводиться з метою підтримки творчих ініціатив жителів міста в галузі культури та мистецтва, посилення морального та естетичного виховання молоді, формування у населеня патріотичного ставлення до рідного краю, виявлення творчо-обдарованих гніванчан та активізації роботи в напрямку залучення різних верств населення до участі у міських культурно-мистецьких та розважальних заходах.

3. Умови участі у Конкурсі

3.1. У Конкурсі беруть участь особи, які є мешканцями міста Гнівань.

3.2. Конкурс проводиться на добровільних засадах.

3.3. Для участі у конкурсі, до 12 вересня, надішліть знімок з цікавими краєвидами чи пам’ятними місцями нашого міста, зроблений власноруч з назвою фотороботи (креатив вітається) та даними учасника (прізвище, ім’я, № телефону для зв’язку) на електрону адресу: ckdzkalina@gmail.com з темою листа: «Я люблю своє місто!». До ваших фото, за бажанням, можливо додати коротку історію-розповідь про ту чи іншу локацію, зображеній на фото (ваші асоціації, спогади тощо).

Своїм листом ви підтверджуєте згоду на публікацію вашого фото на сторінках соц. мереж.

3.4. 12 вересня, після попередньої обробки та організації матеріалів, фотороботи, що надійшли на конкурс, будуть опубліковані в альбомі «Я люблю своє місто» на офіційній сторінці КЗ "ЦКД "Калина" та Гніванської об'єднаної територіальної громади.

У якості журі виступатимуть користувачі соц. мережі «Фейсбук». Автор світлини, яка набере найбільшу кількість лайків, буде вважатися переможцем конкурсу. Підрахунок голосів відбуватиметься лише на офіційній сторінці КЗ "ЦКД "Калина". Оголошення переможців відбудеться 18.09.2020 р.

Фото з не чесно отриманими лайками за межами фотоальбому «Я люблю своє місто»  розглядатися не будуть.

Кожен учасник отримає сертифікат, а переможець гарний подарунок за участь та перемогу у фотоконкурсі «Я люблю своє місто».

У рамках конкурсу будуть відібрані роботи, які прикрашатимуть інформаційний стенд у Гніванській філії КЗ "ЦКД "Калина".

Якщо ви любите своє місто та любите фотографувати – цей конкурс для вас!

Долучайтеся!