24 травня у сонячний теплий день на подвір’ї Гніванської міської станції юних техніків знову зібралися діти та їх батьки на підсумкове свято «Сходинки до майстерності». Розпочалось свято традиційно із малювання на асфальті. Діти намалювали чудові малюнки на тему «Моя сім» я -  моя родина і рідна ненька Україна», а потім  презентували їх незалежному журі, розкривши задум та зміст власних творінь. Слід зазначити, що у малюнках діти передали ті почуття, які сповнюють їх душі та серця. Це любов до рідних мами і тата, брата і сестри, своєї рідної України. Та, водночас переживання за нашу державу, такі очікувані мир та злагоду в Україні.

Фото без опису

 На святковій лінійці лунали гучні оплески кращим учням гуртків  СЮТ, найактивнішим учасникам обласних виставок та конкурсів. Вони цього дня отримали грамоти, подяки, призи та подарунки.  Закінчилось свято флеш-мобом під акорди пісні Злати Огневич «Запали вогонь».

Фото без опису

  А ми,  працівники СЮТ, бажаємо нашим учням гарного, змістовного відпочинку на канікулах, повернутися восени здоровими, сповненими яскравих вражень та позитивних емоцій.  Чекаємо на Вас у наступному навчальному році!

Фото без опису

Фото без опису