13 та 14 жовтня в нашому місті  з робочим візитом перебувала делегація  партнерів із гміни Сухи-Ляс. Члени делегації відвідали бюджетні установи міста. Першим місцем, яке відвідала делегація була загальноосвітня школа - гімназія №2.

13 жовтня польські партнери мали змогу подивитися на посвяту в Козачата третьокласників, яка щороку проводиться  до дня Українського Козацтва

Після заходу в ЗОШ №2 учасники делегації на чолі з міським головою та заступником відвідали ЗОШ №1 в якій в цей час проходила молитва- реквієм до дня молитви за всіх полеглих за волю і державність України.

Також цього дня  с. Грижинці святкувало своє 403 річчя.

Другий день візиту польських партнерів розпочався з відвідування костелу св. Йосипа.

Після молитви в костелі члени делегації відвідали музичну школу

Також 14 жовтня  в міській СЮТ проходило загальноміське свято, яке вкотре проводиться до Дня захисника України та дня українського козацтва.

Так співпало, що 14 жовтня День Села також святкувало с. Демидівка, яке після виборів увійде до складу Гніванської територіальної громади.