У Гніванській лікарні відкрили ігрову кімнату для найменших пацієнтів

Дата: 05.10.2017 16:58

Нещодавно у дитячому відділенні Гніванської  міської лікарні було відкрито  ігрову кімнату для маленьких пацієнтів. Кошти для облаштування даної кімнати виділили  депутатами Гніванської міської ради у сумі 15 тисяч гривень, решту - меценати члени ГО «Гніванчани» Анатолій Дрозд та Володимир Кулешов.

Міський голова привітав присутніх і згадав, що дану ініціативу в міській раді озвучили депутат 6 го скликання Ярослав Гарматовський та зав відділенням Галина Пугаченко. Спільними зусиллями її створили працівники дитячого відділення, які особисто облаштовували кімнату та закуповували предмети декору. Керівництво лікарні висловлює подяку Анжелі Осташонок за розробку дизайну та всім працівникам, які долучилися до створення ігрової кімнати. - Давно мріяли про таку кімнату – простору залу з веселими іграшками й розмальованими стінами, де б дітки могли відволіктися від своїх хвороб і заряджатися позитивними емоціями, - каже завідувач відділення Галина Пугаченко. А Леонід Томчук  щиро подякував депутатам міської ради та меценатам за таку допомогу, адже створення такої кімнати полегшить перебування в лікарні, як дітей так і їх батьків.