Все найкраще -дітям!

Дата: 14.09.2020 09:53

Важливу роль у вихованні дітей відіграють заклади позашкільної освіти. У Гніванській ОТГ функціонує їх два: Дитяча музична школа (ДМШ) та КЗ «Простір». У цих закладах навчаються талановиті діти, працюють професійні викладачі. Щороку в скарбницю здобутків нашої громади ці колективи вносять свої перемоги. Щоб більше залучити дітей до позашкільного виховання потрібно зробити їм комфортні умови.

Ми вже неодноразово розповідали про ремонти дахів та класів, в яких навчаються діти. За період з 2012 року, коли міська влада вирішувала питання, щоб дані приміщення просто врятувати від руйнувань, зроблено чимало, але роботи продовжуються. Так, на сьогодні вже завершено ремонтні роботи в 4 кабінетах (актова зала, кабінет рукоділля, початкового технічного моделювання, кабінет «Ерудит») та в коридорі навчального закладу «Простір». Замовником є відділ освіти Гніванської міської ради. «Даний ремонт також дозволить значно економити енергоносії. Завдяки зменшенню висоти кабінетів (з 4,6 м до 3,3 м), утепленню підлоги та встановленню енергозберігаючих вікон і дверей значно скоротиться втрата тепла в осінньо-зимовий період- коментує директор КЗ «Простір» Оксана Ребедюк.