Вінницька область, Вінницький район

Пакунок малюка

Дата: 28.09.2020 15:05

Шановні матусі Гніванської ОТГ! Проєкт «Пакунок малюка» почав реалізовуватися, і ми вже маємо перший в м.Гнівані магазин,а саме - магазин "КіндерЛенд", який долучився до державного проєкту "Пакунок малюка". В даному магазині ви можете придбати все необхідне для своєї малечі.

Нагадаємо, що соціальну карту для виплат ,,Пакунок малюка” можливо відкрити протягом року з дати народження дитини.Самостійно використовуючи безготівкові кошти - протягом року з моменту їх зарахування на картку шляхом придбання дитячих товарів (засоби догляду за дітьми: дитячий посуд; дитячі іграшки; текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри). Бажаємо вам та вашій малечі міцного здоров'я!