Добрі справи меценатів

Дата: 28.09.2020 15:05

Вчора разом із членами ГО "Гніванчани" Анатолієм Кучером та Анатолієм Дроздом зробили огляд медичних закладів нашої ОТГ. Не дивячись на те, що Анатолій Кучер вже багато років проживає в США, він завжди переймається розвитком медицини у Гніванській громаді.

Він неодноразово допомагав медобладнанням та участю у виконанні ремонтних робіт у медичних закладах. Під час об’їзду трьох таких закладів ОТГ, а саме: Гніванської міської лікарні, Гніванського ЦПМСД та Могилівської АЗПСМ він був приємно здивований, що наші медзаклади розвиваються, що в приміщеннях проведені та на даний час проводяться ремонтні роботи, а також закуплено багато необхідного медичного обладнання, серед якого і новий дороговартісний рентгенапарат із цифровим флюорографом.

Останній проект, який реалізовував Анатолій Кучер та Анатолій Дрозд це ремонт кабінетів сімейних лікарів.
Від себе особисто та всієї громади хочу висловити подяку Анатолію Кучеру, а також усім членам ГО «Гніванчани» за постійну меценатську допомогу, яку ви нам надаєте задля розвитку нашої громад.

Володимир Кулешов