#stop_sexтинг

Дата: 07.10.2020 09:25

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

Беручи до уваги вищевикладене та з метою профілактики і захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації представляємо до Вашої уваги відеоролик Stop Sexting, що носить соціально значимий, некомерційний характер.

Відеоматеріали надані Відділом забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини.

#stop_sexтинг