Розвиток Гніванської медицини

Дата: 08.10.2020 11:44

Одним із пріоритетних напрямків роботи в розвитку Гніванської ОТГ є розвиток медицини. Ще два роки тому Гніванська лікарня була філією Тиврівської центральної районної лікарні. Застаріле обладнання, ліжка, постіль, система опалення, водопостачання, туалети, харчоблок та самі плати були в незадовільному стані. Все, що робилося, все за кошти міської ради. Все змінилося, коли лікарня вперше в своїй історії стала підпорядкованою Гніванській міській раді. З перших днів нового життя лікарні, розпочалося її відродження. За цей час відбулися грандіозні зміни. Зроблено капітальні ремонти, придбано сучасне обладнання, підписано договір на пакет послуг з НСЗУ. Новинкою в медицині Гніванської ОТГ стало відкриття кабінету лікаря-терапевта на масиві СЗБ, що є дуже зручним для мешканців масиву.