Увага! Розпочато набір до Молодіжної ради!

Дата: 23.11.2020 13:06

На сьогоднішній день у нашій громаді багато активної молоді, але здебільшого їхня активність проявляється лише в соціальних мережах, тому створення Молодіжної ради дасть змогу залучити та об’єднати активну молодь до спільної роботи з місцевою владою.

Члени Молодіжної ради матимуть змогу надавати свої пропозиції, ідеї та бачення щодо розвитку громади, а також впливати на прийняття рішень місцевою владою.

Запрошуємо активну молодь віком від 14 до 35 років до Молодіжної ради! Для цього вам потрібно зробити перший крок - заповнити анкету. Анкета буде доступна за посиланням нижче та в паперовому вигляді у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Заповнені анкети приймаються до 18.12.2020 року.

ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!!!