Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує:

Дата: 23.11.2020 16:59

Згідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СЗ -4.1/2411/20 від 20.11.2020р, повідомляємо, що при здійсненні заходів державного контролю в сфері безпечності харчових продуктів спеціалістами Тиврівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області у зв’язку з підозрою на фальсифікацію молочної продукції, відбірано масло солодко вершкове селянське «Фаварит» 73% жиру (фасоване) виробник та адреса потужностей виробництва:

ТОВ «Галіївський маслозавод», вул. Заводська, 20, с. Галіївка, Чуднівський р-н, Житомирська область), дата виготовлення 05.11.2020р П1, яке за результатами дослідження Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби не відповідає параметрам ДСТУ ISO 17678:2016, а саме: сумарна масова частка тригліцеридів не відповідає нормам, що є недопустимим.

Просимо суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів в разі виявлення даної продукції припинити її реалізацію та повідомляти Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області по телефону (04332) 5-07-96.