Згідно листів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СЗ -4.1/2428/20, СЗ-4.1/2429/20, СЗ-4.1/2430/20 від 24.11.2020р, через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів  RASFF надійшли наступні повідомлення:

• щодо виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену у вилущеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер Dhaval Agri Exports, Rajkot, Gujarat) до Австрійської Республіки та до України ( отримувач ТОВ «Лесаффр Україна», вул. Бориспільська,9 буд. 91, м. Київ,02099);

•     щодо виявлення Salmonella enterica ser. Enteridis в замороженому м’ясі птиці з Польської Республіки (виробник Piko Bis Zaklad Rozb. Drob. Sp.z.o.o.Sp.K, оптовик Amp Logistyka Sp.zoo, фермер Przemuslaw Kozlakiewicz) до окремих держав-членів ЄС та до України (холодильний склад: вул. Лідавська,1, м. Луцьк, Волинська обл.., 43000);

• щодо виявлення незадекларованої гірчиці у кетчупі, що експортувався з Франції (виробник : Conservior Provencal Cabanon? Camaret Sur Aigues) до Нідерландів та України (отримувач: ТОВ «SPAR Луганськ», вул. Курчатова,7, м. Луганськ,91031) .

Просимо суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів в разі виявлення даної продукції припинити її реалізацію та  повідомляти Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області по телефону (04332) 5-07-96.