До 22 січня 2021 року триває обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» проводиться у форматі онлайн виставки та обміну фотографіями/привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

Учасниками Фотовиставки можуть бути окремі учні, вихованці, слухачі, учнівські колективи, гуртки, об’єднання, заклади освіти України, дитячі громадські організацій тощо. За рішенням організаторів учасниками Фотовиставки можуть стати молодіжні громадські організації, студенти, дорослі тощо.

Матеріали учасників обласних та Київського міського етапів Фотовиставки обов’язково розміщуються на веб-сайтах та/або сторінках соціальних мереж обласних та Київського міського центрів національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, станції юних туристів.

При висвітленні на вказаних веб-сайтах та соціальних сторінках учасники обов’язково мають вказати:

- назву фотовиставки;

- автора або назву колективу;

- повну назву освітнього закладу, громадської організації;

- привітання до Дня Соборності України іншим учасникам;

#Україна_це_ми , #УДЦНПВ ;

- за бажанням учасники можуть додати анотацію про історію Дня Соборності України, концепцію роботи та/або власні дослідження.

Фото мають бути якісні та не порушувати авторське право.

Більше інформації Ви можете дізнатись нижче в прикріплених файлах.