Зустріч представників відділення поліції №2 з представниками громадських формувань

Дата: 25.02.2021 14:12

25 лютого у Гніванській міській раді відбулась зустріч представників відділення поліції №2 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області з представниками громадських формувань.
На нараді присутні опрацювали питання надання практичної допомоги поліцейським під час патрулювання населених пунктів, які обслуговує відділення, забезпечення публічного порядку, вжиття превентивних заходів спрямованих на профілактику вчинення правопорушень та сприяння в розкритті злочинів.
Також під час зустрічі обговорили спільну профілактичну роботу з недопущення поширення небезпечного вірусного захворювання COVID-19 на території обслуговування.