Розпочато прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Дата: 10.03.2021 15:57

Держкомтелерадіо з 1 березня до 1 травня 2021 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Премія у розмірі 10 тис. грн. присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності у кожній з чотирьох номінацій:
– за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
– за кращий твір у телевізійній сфері;
– за кращий твір у радіомовній сфері;
– за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Твори до конкурсу мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

На здобуття Премії подаються:
? клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;
? примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);
? копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua.

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з позначкою «на здобуття Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності»).