Відбулося публічне представлення річного звіту про виконання бюджету Гніванської МТГ

Дата: 10.03.2021 15:28

Сьогодні в залі засідань міської ради відбулося публічне представлення річного звіту про виконання бюджету Гніванської міської територіальної громади за 2020 рік, на яке зібралися представники міської ради, освіти, культури, медицини та громадськості.

На обговорення було винесено такі питання:

1. Інформація фінансового управління міської ради про виконання бюджету Гніванської міської об‘єднаної територіальної громади за 2020 рік.

2. Інформація відділу освіти, як головного розпорядника бюджетних коштів, про виконання бюджетних програм та показників бюджету за 2020 рік.

Звіт про виконання бюджету можна знайти за посиланням Публічне представлення виконання бюджету Гніванської міської ОТГ за 2020 рік.