35-а річниця катастрофи на ЧАЕС

Дата: 26.04.2021 15:02

Сьогодні у Гніванському міському будинку культури з нагоди 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи відбувся концерт-реквієм.

Чорнобильці та члени сімей загиблих ліквідаторів, громадськість, представники міської ради вшанували пам’ять тих, хто ліквідовував наслідки Чорнобильської трагедії. Хвилиною мовчання пом’янули тих, хто кинувся у пекло чорнобильського реактора, тих, хто віддав власне життя заради нашого майбутнього.

Після завершення мітингу у міському сквері відбулася панахида та покладання квітів біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

Ми завжди пам'ятатимемо загиблих героїв. Шануємо учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які серед нас.

Як і завжди, захід підготували працівники Гніванської філії КЗ "ЦКД "Калина", за що їм щиро дякуємо!