Порядок дений 5 сесії Гніванської міської ради 8 скликання

18.05.2021 року

1. Проект № 248 «Про  затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх громадянам безоплатно в приватну власність»
  2. Проект № 249 «Про  затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх громадянам безоплатно в приватну власність для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, розташованих на території с.Ворошилівки»
  3. Проект № 250 «Про  затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх громадянам безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства розташованих за межами населених пунктів»
  4. №252 «Про   затвердження  перспективного    плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти  Гніванської  міської  територіальної громади на 2021-2023 роки»
  5. № 253 «Про внесення змін до  Програми соціально – економічного розвитку Гніванської міської територіальної громади на 2021рік»
  6. Проект № 254 «Про внесення змін до рішення 2 сесії Гніванської міської ради 8 скликання від 23.12.2020 р. №90 «Про бюджет Гніванської міської територіальної громади на 2021 рік»
  7. Проект № 255 «Про  затвердження  проєктно-кошторисної документації «Будівництво спортивного корпусу по вул. Шкільна в м. Гнівань, Вінницької області» (коригування)»