Екскурсія подільським зоопарком!

Дата: 03.06.2021 11:59

З нагоди Дня захисту дітей Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА організував незабутню подорож Подільським зоопарком для діток пільгових категорій.

Гніванська міська рада підтримала таку ініціативу та надала транспорт для підвезення дітей-сиріт та дітей-позбавлених батьківського піклування з нашої громади до місця проведення заходів. Учасників подорожі супроводжували спеціалісти Відділу соціальної роботи міської ради.

На хлопчиків та дівчаток чекала цікава захоплива програма «Дитинство – краі?на мріи?!»: екскурсія Подільським зоопарком, анімаціи?на програма, відвідування парку динозаврів та подарунки. Діти побачили різноманітних тварин та птахів, погралися на дитячих маи?данчиках та розважалися і веселилися з піратами.

Дякуємо Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та Вінницька обласна державна адміністрація за організацію незабутнього свята для наших діток. За приємні емоції та їхні щирі посмішки!