Проводиться реєстрація для участі фестивалі "Будь молодим - живи активно"

Дата: 09.06.2021 11:55

Департамент соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації з 15 по 17 червня проводить Обласний фестиваль «Будь молодим – живи активно» у селах Воробіївка-Гроздів-Сокілець Немирівської територіальної громади.

Участь у фестивалі може взяти делегація від територіальної громади у кількості трьох осіб із числа творчої та креативної молоді віком від 18 до 35 років (два хлопці та одна дівчина).

Виїзд учасників із Центрального автовокзалу м.Вінниця відбудеться 15 червня 2021 року о 9.00 годині. Витрати на проїзд до м. Вінниці та у зворотному напрямку здійснюється за рахунок відряджуючої сторони, проживання та харчування учасників – за рахунок організаторів.

Для реєстрації потрібно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3ck9wemnP3Mc5BwuWtTIGwhxcbHdKX0rSbl1jX8mRdpwTlA/viewform Реєстрація учасників до 9 червня 18 год

За детальною інформацією звертайтеся у відділ молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації за тел.: +(0432) 32-72-32;

Контактна особа: Юлія Жлобницька +380 (63)102-56-77 з 8:00 до 17:00.