Фото без опису

ТОВ «Вінницягаз Збут» повідомляє!

Липнева ціна газу у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» залишається на рівні 7,99 грн за кубометр

Незважаючи на здорожчання газу як на вітчизняних, так і світових енергобіржах, ТОВ «Вінницягаз Збут» пропонує своїм клієнтам скористатись тарифом «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» із фіксованою ціною на газ 7.99 грн за кубометр.

«Хочу заспокоїти наших клієнтів. Для тих, хто вже обрав чи планує обрати дану тарифну пропозицію – ціна на газ залишається незмінною. Втім, аби сплачувати менше, слід поквапитися із переходом. Суть розрахунку проста: річний об’єм спожитого газу множиться на фіксовану на рік ціну (7,99 грн кубометр) та ділиться на кількість місяців, що залишилась до кінця дії тарифу», – коментує директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

Варто зауважити, що з тарифом «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» ви не ризикуєте втратити кошти. До того ж, змінювати комерційну пропозицію можна хоч щомісяця і це не вплине на призначення державної допомоги.

Дізнатися більше про «Твій газ Рівномірний платіж» та знайти калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу, можна тут: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua

Споживачі можуть перейти на тариф у зручний для себе спосіб:

у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua;

замовивши дзвінок менеджерів на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»;

за допомогою телефонів: (0432)605-304 або (067)-433-11-89;

через Viber-bot 7104ua.

Нагадаємо, підключити тариф «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» можна до 31 серпня 2021 року. Наразі вигідну пропозицію, що може зменшити зимові платежі за блакитне паливо до 40%, вже обрали більше 1600 клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут».