Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 30.06.2021 14:56

29 червня відбулось засідання виконавчого комітету Гніванської міської ради. На засіданні було розглянуто 19 питань. Найважливіші з них: «Про виконання рішення виконкому від 30.03.2021р. № 72 «Про проведення весняної акції «Благоустрій території Гніванської територіальної громади ( в порядку контролю та перевірки за виконанням)», «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Гніваньводопостач»», «Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах».

Більш детальну інформацію про ці проєкти можна дізнатися на офіційному сайті Гніванської міської ради в розділі «Офіційні документи».