Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 30.08.2021 16:16

30 серпня відбулось засідання виконавчого комітету Гніванської міської ради.

На засіданні було розглянуто більше 30 питань. Найважливіші з них: «Про підготовку закладів освіти, розташованих на території Гніванської МТГ, до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року», «Про надання дозволу на коригування проєктно-кошторисної документації із капітального ремонту (термомодернізація) будівлі Дошкільного навчального закладу №5 по вул. Промисловій, 22 в м. Гнівань, Вінницької області», «Про надання дозволу на коригування проєктно-кошторисної документації із капітального ремонту опалювального пункту з заміною тепломережі дошкільного навчального закладу №4 по вул. Ярошинського 43 в м. Гнівань, Вінницької області», «Про схвалення Прогнозу бюджету Гніванської міської територіальної громади на 2022-2024 роки», «Про виділення громадянам матеріальної грошової допомоги».

Більш детальну інформацію про ці проєкти можна дізнатися на офіційному сайті Гніванської міської ради в розділі «Офіційні документи».