12 вересня своє 80-річчя святкував гніванчанин Іван Васильович Сімашко!

Прізвище ювіляра відоме на всю громаду, адже Іван Васильович понад 40 років працював у галузі медицини, 30 з яких очолював колектив Гніванської лікарні. За свою добросовісну працю він був визнаний Заслуженим лікарем України! У 2006 році Івану Васильовичу присвоєне звання «Почесний громадянин міста Гнівані». Чоловік завжди брав активну участь в суспільному житті міста, неодноразово був членом виконавчого комітету міста Гнівані, обирався депутатом міської та районної рад.

Сьогодні в приміщенні лікарні з Днем народження ювіляра привітали його колеги та керівництво міської ради! Вони побажали Івану Васильовичу міцного здоров’я, життєвої енергії та подякували за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію і важливий особистий внесок у розвиток медицини Гніванської громади!