Книжкові фонди бібліотек Гніванської міської територіальної громади поповнено сучасними виданнями!

Дата: 29.09.2021 14:48

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек до 9-ти бібліотек нашої громади передано майже 200 новітніх книжкових видань (2013–2021 років).

Це вибірка детективів та пригодницьких романів одного з кращих письменників-вінничан сучасності – заслуженого журналіста України, краєзнавця, кіносценариста, автора низки історичних романів-дилогій Олександра ДМИТРУКА: «Позивний «Богомол», «Страх Господній», «Капкан» та «Свята Теодозія».

Усі книги Олександра Дмитрука придбані коштом депутата Вінницької обласної Ради Володимира ПРІДОЛОБИ.

29 вересня в Гніванській міській бібліотеці відбулась зустріч читачів, учнів, працівників бібліотек громади з письменником. На заході Олександр ДМИТРУК презентував свої твори, коротко розповів про ідею сюжетів книг, про їх головних героїв. Окремо він підняв тему історії України, її видатних історичних постатей.

Окрім цього, письменник разом із завідувачем відділу українознавства Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» Володимир ЛАЗАРЕНКО поговорили про важливість книги та читання для сучасного суспільства.