Управління праці та соціального захисту населення Вінницької РДА видає безоплатні путівки учасникам АТО для санаторно-курортного лікування терміном 21 день. На сьогодні є 8 путівок, які можна отримати вищезазначеним категоріям населення, звернувшись до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гніванської міської ради. Необхідним є написання заяви та надання відповідних документів:

- ксерокопії паспорту, ідентифікаційного коду;

- довідки про участь в АТО;

- посвідчення учасника бойових дій;

- медичної довідки за формою № 70 (видає сімейний лікар).

Одночасно повідомляємо, що є також 4 безоплатних путівки у санаторії для проходження психологічної реабілітації (до 18 днів) учасникам АТО та 1-му з членів їхніх сімей (чоловік/дружина). З метою проходження вищезазначеної реабілітації необхідно також звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гніванської міської ради для написання заяви та надання відповідних документів:

- ксерокопії паспорту, ідентифікаційного коду;

- довідки про участь в АТО;

- посвідчення учасника бойових дій.

Зауважимо, що проїзд до санаторіїв та у зворотному напрямку здійснюється за рахунок учасника АТО.

Контактний телефон: 096-6024213.