На порядок денний було винесено 50 питань. Основні з них:

• «Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Гніванська міська лікарня» у новій редакції»

• «Про затвердження Цільової соціальної програми з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2022-2025 роки»

• «Про надання згоди на отримання кисневих концентраторів у власність територіальної громади»

• «Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Зарічна в с. Рижавка, Вінницької області. (Коригування)»

• «Про затвердження проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Дошкільного навчального закладу № 1 по вул. Подільська, 27 в м. Гнівань, Вінницької області (коригування)»

• «Про затвердження Програми розвитку та утримання автомобільних доріг комунальної власності та доріг загального користування державного та місцевого значення, що розташовані на території Гніванської міської територіальної громади на 2022-2024 роки»

Детальніше про проєкти та рішення сесії можна дізнатися на офіційному сайті Гніванської міської ради у розділі "Офіційні документи" https://gnivan-miskrada.gov.ua/docs/