В Гніванській МТГ проведуть інформаційно-роз'яснювальну роботу представники ГУ ДСНС України

Дата: 08.12.2021 15:11

До уваги громадян!

Завтра, 9 грудня, з метою попередження пожеж у приватному житловому секторі і загибелі в них людей та з метою виконання окремого доручення Першого заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, буде здійснюватися інформаційно-роз’яснювальна робота представниками Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області шляхом проведення подвірного обходу громадян «групи ризику», об’єктів з масовим перебуванням людей та місцевих жителів Гніванської міської територіальної громади. В ході проведеної роботи із населенням буде здійснено вручення малоформатних листівок на протипожежну тематику та проведення інструктажів стосовно основних вимог пожежної безпеки в побуті та правил поводження на льоду.