Обговорено проблему булінгу в Гніванській громаді

Дата: 09.12.2021 15:49

В рамках акції «16 днів проти насильства» відділом з соціальних питань та інформації Гніванської міської ради спільно з соціальними партнерами, зокрема старшим інспектором ювенальної превенції Відділення поліції № 2 м. Гнівань, працівниками Служби у справах дітей та Відділу освіти Гніванської міської ради  проведено засідання круглого столу на тему: «У чому причина насилля серед дітей». Актуальність теми круглого столу зумовлена гостротою проблеми такого соціального явища як булінг в світі, в Україні та у Гніванській МТГ зокрема.
Учасники засідання обговорили питання протидії шкільному насиллю; основні ознаки та причини цькування, вчасне реагування на них; відповідальність за шкільне насилля та його наслідки.