В Гніванській громаді привітали діток, сім'ї яких перебувають в СЖО

Дата: 30.12.2021 14:43

Напередодні новорічно-різдвяних свят працівники відділу з соціальних питань та інформації Гніванської міської ради привітали дітей, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах. Дід Мороз та Снігуронька вручили діткам подарунки, які закупила міська рада.Також корисні смаколики надав депутат Гніванської міської ради Андрій Колясов.????????????

Дітки не очікували на прихід казкових героїв????, тому більшість з них були щиро вражені таким дійством????. Хтось з радощів обіймав Дідуся за коліна, хтось розповідав віршик, хтось мовчав, мов зачарований, не зводивши очей з гостей, а хтось навіть гукав своїх друзів, аби вони також подивилися на Снігуроньку та Діда Мороза. Усі дітки були щасливі отримати подарунки ????і поринути в новорічну казку. ???? Та задоволення отримали не лише малюки, а й дорослі, які організували цей захід. Адже для дорослих немає більшого щастя, аніж посмішки радісних та задоволених діток, які щиро вірять в диво.????????????