Всього за 9 місяців 2021 року до Гніванської міської ради надійшло 7833 звернень від громадян, або 144% до рівня звернень за 9 місяців 2020 року. За видами звернень домінують заяви (клопотання).

Збільшення звернень спричинене приєднанням до Гніванської міської територіальної громади в листопаді 2020 року Ворошилівської, Потоківської та Селищенської сільських рад із 7 адміністративними одиницями (селами).

До відділу ЦНАП надійшло 6482 звернення, в тому числі: з питань РАЦС - 357 звернень,  799  громадян звернулось щодо реєстрації місця проживання та зняття з обліку, з питань соціального захисту населення - 1195, з місцевих послуг (земельні, житлові тощо) – 1114, з реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців - 561, з реєстрації речових прав на нерухоме майно – 1045, з пенсійних послуг – 799, по питанню надання витягів з ДЗК – 612.

До Демидівського  старостинського  округу звернулось 136 громадян щодо реєстрації місця проживання та зняття з обліку, з питань соціального захисту населення (соціальна громада) - 200.

До Селищенського   старостинського  округу звернулось 121 громадянин щодо реєстрації місця проживання та зняття з обліку, з питань соціального захисту населення (соціальна громада) - 169.

До Ворошилівського   старостинського  округу звернулось 73 громадянина щодо реєстрації місця проживання та зняття з обліку, з питань соціального захисту населення (соціальна громада) - 105.

До Потоківського  старостинського  округу звернулось 26 громадян щодо реєстрації місця проживання та зняття з обліку, з питань соціального захисту населення (соціальна громада) - 58.

Міська рада розглядає всі заяви та скарги, подані громадянами ТГ, при необхідності виносить їх на розгляд виконкому, сесії, інші розглядаються спеціально створеними комісіями.