У Гнівані відбулось чергове засідання виконкому

Дата: 01.02.2022 09:14

31 січня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Гніванської міської ради. На засіданні було розглянуто 25 питань. Найважливіші з них: "Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення"; "Про надання дозволу на видалення дерев"; "Про затвердження переліку та тарифів на платні соціальні послуги Комунального закладу Гніванський центр соціальних послуг «Джерело»"; "Про виділення громадянам одноразової грошової допомоги"; "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Гніванської ТГ на 2022 рік" та інше.

Більш детальну інформацію про ці проєкти можна дізнатися на офіційному сайті Гніванської міської ради в розділі "Офіційні документи".