Між Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського та Гніванською міською радою підписано Меморандум про співпрацю

Дата: 02.02.2022 09:42

Меморандум ставить на меті організацію співпраці, консолідацію зусиль Сторін і вжиття комплексу заходів, спрямованих на формування правової та політичної обізнаності громадян, залучення наукової спільноти та студентів до теоретико-методологічного вирішення актуальних питань функціонування системи публічного управління та адміністрування, проведення спільних розробок і досліджень, підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів, пропозицій щодо удосконалення відповідної нормативно-правової бази та реалізації управлінських рішень, участь у спільних заходах сторін, навчання студентів практичним навикам управління тощо.

Підписання Меморандуму дасть змогу обом Сторонам брати участь у написанні спільних проєктів та проведенні діяльності у практичній підготовці студентів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського шляхом проведення практики на базі Гніванської міської ради.