Продовж минулих вихідних у Гніванській громаді виникло три пожежі!

Дата: 22.02.2022 16:11

19 лютого о 17 годині 53 хвилини на пункт зв’язку ДПРЧ-6 м. Гнівань надійшло повідомлення про те, що по вул. Перемоги м. Гнівань виникла пожежа. По прибуттю на місце виклику о 18 годині 00 хвилин рятувальники встановили, що загоряння виникло на горищі літньої кухні, площа пожежі 5 кв.м.Ліквідовано пожежу о 18 годині 23 хвилини. В результаті пожежі вогнем знищено балки перекриття, пластикове оздоблення стелі, пошкоджено домашні речі та оздоблення стін літньої кухні.Ймовірною причиною виникнення горіння стало порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.20 лютого о 17 годині 10 хвилин Гніванськими рятувальниками було ліквідовано загоряння сухої трави на площі 2 гектари по вул. Пархоменка, м. Гнівань.21 лютого о 01 годині 28 хвилин надійшло повідомлення про пожежу легкового автомобіля у с. Селище, вул. Дмитрівська.Ймовірна причина виникнення пожежі – підпал. Розслідуванням обставин займається Відділення поліції № 2 ВРУ ГУ НП у Вінницькій області.