Дзеркальна дата поєднала в Гнівані серця чотирьох пар

Дата: 23.02.2022 09:05

22.02.2022 - особлива дзеркальна дата, яка однаково читається справа наліво і зліва направо! Магія цих чисел поєднує закоханих, адже двієчка символізує шлюб та любов! Цього дня у Гніванській міській раді обмінялися весільними обручками аж 4 пари! Ми запитали наречених, чи вірять вони в особливу силу особливої дати?

????Ганна та Євгеній Дем'янови (26 та 27 років) розповідають, що спеціально планували весілля саме в цей день:

- Ми вже 11 років разом, ще з 9 класу. Щиро сподіваємося, що ця красива дата принесе щастя нашій родині та кохання на багато років.

????Варвара та Олександр Притули (20 та 19 років) взяли шлюб після трьох років знайомства. Вони разом навчалися в Гніванському ліцеї, зараз разом працюють. Про особливість дати не задумувалися, обрали число випадково. Переконані, що число, місяць і рік одруження ніяк не пливають на сімейне життя!

????Жителі Грижинець Анатолій на Тетяна ( 24 та 18 років) мають не менші цікаву історію обрання дати весілля.

-В лютому місяці цього року закінчувалась дія мого паспорту, - розповідає наречена Тетяна, - і ми вирішили одружитися так, щоб я отримала вже новий паспорт одразу з новим прізвищем. Термін дії мого старого паспорту спливав 23 лютого, тому і було вирішено одружитися 22 числа. І вже тоді, коли рішення було прийнято, ми зрозуміли, що ця дата особлива і неповторна. Сподіваємося, що вона подарує нам щастя!

???? Четверта пара, яка взяла шлюб 22.02.2022 , це Ігор та Анастасія Скопик (24 та 21 рік). Вони познайомилися на карантині і разом вже два роки.

-Віримо в те, що цей день і ця дата стане для нас найкращою і через 50 років спільного життя ми будемо так само любити один одного, як в день одруження!

Чи вірити у магію чисел чи ні - справа кожного! А от в магію кохання???? вірити варто! Бо саме це почуття дарує людям крила, сповнює серце добром, теплотою, надихає на народження дітей, на продовження свого роду! А це і є справжнім дивом!